Upravit stránku

V naší nabídce najdete nejrůznější typy vah od těch nejmenších, jako jsou zlatnické váhy, až po velké průmyslové váhy, které jsou nedílnou součástí výroby.

Vždy vám doporučíme nejvhodnější model váhy pro vaše účely. Díky tomu, že nezastupujeme jednu značku, je naše nabídka skutečně objektivní a maximálně přizpůsobená právě pro váš provoz. Máme přes 50 let zkušeností a váhám dokonale rozumíme.

Nevíte přesně, jakou váhu do svého provozu potřebujete? Obraťte se na nás, poradíme vám.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně

Chceme vám dodat ideální váhu stavěnou přímo pro váš provoz. Proto od vás budeme potřebovat alespoň základní informace, díky nimž váhu vybereme. Rozhoduje váživost, přesnost váhy a rozměr vážicí plošiny. Od těchto parametrů se také odvíjí cena, která je vždy individuální.

Kupujete svou první váhu a nedokážete určit tyto parametry nebo potřebujete speciální řešení? Přijedeme se do vašeho provozu podívat. Do obchodů vždy dodáváme úředně ověřené váhy, tzv. cejchované váhy. Pro kontrolu kvality a další potřeby pak využijete technologické váhy. Pokud potřebujete váhu pouze jednorázově, na příklad na inventuru, doporučujeme vám spíše pronájem vah.

Vybírejte z těchto typů profesionálních vah

Nahoru