Upravit stránku

Na trh jsme vstoupili v roce 1997 a za více než 20 let jsme si vybudovali stálý okruh zákazníků nejen v Pardubickém kraji, ale po celé České republice. Obracejí se na nás při nákupu nových vah i při servisu. A my jim jejich důvěru oplácíme vstřícností, ochotou, dobrými radami a rychlostí, s jakou vyřizujeme jejich požadavky.

Díky našim dlouholetým zkušenostem najdeme řešení pro každého zákazníka - ať už preferujete cenu, komfort, nebo kvalitu spojenou se značkou.

Váhy Horňák

Trendy nejen sledujeme, ale také utváříme

Tradice 50 let - pan Horňák starší
Tradice 50 let - pan Horňák starší
Tradici naší rodinné firmy založil můj otec téměř před 50 lety. Tenkrát dělal mechanické váhy. Já se posledních 20 let zabývám moderními elektronickými vahami.
Majitel firmy Jan Horňák

Začínali jsme servisem laboratorních a průmyslových vah, ale chtěli jsme naše služby rozšířit a nabídnout zákazníkům kompletní škálu vážicí techniky. Postupně jsme tedy zařadili analytické váhy až po ty průmyslové s váživostí několika tun. Servis vah samozřejmě zajišťujeme nadále - z převážné většiny mají o servis zájem naši stálí zákazníci.

Jak to u nás chodí?

Naši provozovnu najdete v Černé u Bohdanče, kam můžete přijet každý všední den od 9 do 17 hodin. Rádi vám tu poradíme a vybereme to nejlepší řešení. Poptávky ale vyřizujeme i přes e-mail. Vypracujeme vám nezávislou cenovou nabídku - nezastupujeme žádnou konkrétní značku, jednoho výrobce, a tak si můžete být jistí, že naše nabídka je skutečně objektivní.

Pošlete nám své požadavky na váhu i v jakém provozu bude pracovat a my se vám ozveme. Sestavujeme i speciální váhy, na příklad pro řízení a kontrolu výroby.

Naše provozovna
Nahoru