Indikátory KPZ

Vážní indikátory KPZ v robustním ocelovém pouzdře, vyrábějí se ve dvou typových řadách a ve variantě kov-lak nebo nererové.

ObrázekCharakteristika

KPZ 51-8
Robustní ocelové pouzdro, 6ti místný (25 mm vysoký) LCD displej, zaručujíci jasné a  zřetelné zobrazení číslic. Funkce: tára po celém vážicím rozsahu, zobrazení znaménka “ – “, automatické nastavení nuly, automatický test všech funkcí indikátoru. Indikace táry, nuly a sčítání. Volitelné příslušenství : sériový interface RS 232 C, tiskárna.
Možno jej použít k vahám technologickým i obchodním (III.třída OIML)

KPZ 51-9
Nerezová varianta indikátoru KPZ 51-8, v tomto provedení má navíc klávesu pro volbu podsvícení (3 úrovně), a stupeň krytí IP 65.

KPZ 56-1
Vysoce kvalitní indikátor s programem na počítání kusů, vhodný pro technologické vážení. Díky velkému rozlišení displeje a 20 krát většímu vnitřnímu dělení může být počítáno velké množství drobných součástek a kusů. Indikátor díky svým vlastnostem zaručuje vysoký komfort a vysokou stabilitu. Indikace na 3 LCD displejích umožňuje obsluze pracovat se všemi potřebnými daty najednou. Díky robustní konstrukci, klávesnici odolné proti stékající vodě a prachu, výměnné baterii a snadné obsluze je tento indikátor s programem na počítání kusů velkou každodenní pomůckou

KPZ 56-2
Nerezová varianta indikátoru KPZ 56-2. Stupeň krytí proti prachu a vlhkosti IP 65.


[CNW:Counter]

webarchitect eBRÁNA
[CNW:Counter]