Sušící váhy Kern MLS-D

Sušící váha MLS-D

Analyzátor vlhkosti s grafickým displejem infračervený zářič 400 W zajišťuje optimální prohřátí materiálu a zkracuje dobu zkoušky na minimum. Paměť váhy k automatickému provádění 100 kompletních sušicích programů (92 sušicích programů přednastavených d výrobce s optimalizovanými vlastnostmi sušení pro rychlé zahřátí vzorku - tím se zkracuje doba sušení); 100 uživatelů s příslušným oprávněním, 1000 provedených sušicích procesů a 1000 výsledků vážení (záznamník „alibi“)
Součástí dodávky je 10 misek na vzorky Misky na vzorky z hliníku, Ø 92 mm.; Balení po 80 kusech, KERN MLB-A01. Podsvětlený grafický displej (LCD) zobrazuje současně všechny údaje o nstavení a probíhající zkoušce, tzn.: vlhkost v %, aktuální podíl vlhkosti v %, interval tisku, příkaz k tisku vlhkosti v %, režim s automatickým vypínáním, režim sušení, doposud uplynulá doba sušení, aktuální teplota, požadovaná teplota, proces sušení. Poslední naměřená hodnota zůstává na displeji, dokud ji nevymaže nové měření. Tabulka aplikací, mnoho příkladů z praxe v návodu k použití, kalibrační program CAL.
Externí závaží za příplatek. Kulatý filtr ze skleněných vláken, (není zobrazen), např. na stříkající nebo usazující se vzorky

 

model kapacita   dílek    přesnost výsledku v %   cena bez DPH    
MLS 50 3D     50g  0,001g    0,02%  37 900,-

 

 

 

 

[CNW:Counter]

webarchitect eBRÁNA
[CNW:Counter]